ŠILTINIMAS ATVIRŲ PORŲ POLIURETANU

Putų poliuretanas purškiamas remiantis tokia technologija, kai du komponentai izocionatas ir poliolis, veikiami aukšto slėgio, tokiomis pat porcijomis perduodamos į purkštuvą, kuriame šie komponentai susimaišo ir purškiami ant paviršiaus. Taip sumaišyti nesuputoję komponentai plonu sluoksniu dengia paviršių ir po kelių sekundžių gaunama reakciją, putų apimtis išauga, išaugio dydis, tai yra šiltinimo sluoksnio storis, priklauso nuo putų kilmės, ar tai atvirų porų poliuretanas ar uždarų porų poliuretanas.

Užpurškus sulaikoma šilumas
Kimba su įvairiais paviršiais
Sudaro vientisą sluoksnį
Suvaržo konstrukcijas
Atvirų porų poliuretanas

Atvirų porų poliuretanas

Šiltinimo procesas neužtrunka ilgai. Poliuretano putos yra atsparios įvairiems temperatūrų pokyčiams – nuo -30 °C iki +90 °C; trumpą laiką galimas netgi iki +150 °C temperatūros poveikis.
Poliuretano putos laikomos vienos ekologiškiausių šiltinimo medžiagų, nes jose nėra aplinkai žalingų medžiagų. Įgavusios kietą būseną poliuretano putos nepūva, nepelija, jose nesiveisia jokie parazitai ar graužikai.

01

Medžiagos struktūra

Atvirų porų poliuretano putos yra minkštesnės ir lengvesnės ( 8 kg/m3 tankio arba 10 kg/ m3). Atvirų porų poliuretano šilumos laidumo koeficientas λ = 0,037 W/(m·K).

02

Medžiagos lankstumas

Atvirų porų poliuretano putos lengviau pasiduoda įvairių formų šiltinimui, jas galima lengviau nupjauti ar dar kitaip apdribti. Galima padengti įvairių konfigūracijų objektus bei įvairias nestandartines konstrukcijas.

03

Medžiagos vientisumas

Atvirų porų poliuretano putos sudaro termoizoliacinį sluoksnį be jokių sudūrimų, siūlių, sukuria vientisą. Sandariai užpildydamas net pačius mažiausius, mikroskopinius paviršiaus tarpelius ir ertmes.

Užpildykite užklausą

Vardas
Pavardė
El. paštas
Žinutė
Užklausa užpildyta sėkmingai.
Įyklo klaida. Prašau, patikrinkite užpildytus laukus.

Susisiekite

El. paštas

info@termoputos.eu

Telefonas

+37061456860

Telefonas

+37061625008

Dirbame visoje Lietuvoje

Skambinti 08:00 – 20:00

Sekite:
Scroll to Top