ŠILTINIMAS UŽDARŲ PORŲ POLIURETANU

Putų poliuretanas purškiamas remiantis tokia technologija, kai du komponentai izocionatas ir poliolis, veikiami aukšto slėgio, tokiomis pat porcijomis perduodamos į purkštuvą, kuriame šie komponentai susimaišo ir purškiami ant paviršiaus. Taip sumaišyti nesuputoję komponentai plonu sluoksniu dengia paviršių ir po kelių sekundžių gaunama reakciją, putų apimtis išauga, išaugio dydis, tai yra šiltinimo sluoksnio storis, priklauso nuo putų kilmės, ar tai atvirų porų poliuretanas ar uždarų porų poliuretanas.

Užpurškus sulaikoma šiluma
Kimba su įvairiais paviršiais
Sudaro vientisą sluoksnį
Suvaržo konstrukcijas

Uždarų porų poliuretanas

Uždarų porų poliuretano putos savo šiltinimo savybėmis bei efektyvumu yra aukščiau kitų šiltinimo medžiagų, nes jau 2 cm uždarų porų poliuretano putų šiltinimo sluoksnis, suteikia sandarumą, taip neišleisdamas iš namų šilto oro ir neįleisdamas šalto oro.
Poliuretano putos yra atsparios įvairiems temperatūrų pokyčiams – nuo -30 °C iki +90 °C; trumpą laiką galimas netgi iki +150 °C temperatūros poveikis.
Poliuretano putos laikomos vienos ekologiškiausių šiltinimo medžiagų, nes jose nėra aplinkai žalingų medžiagų. Įgavusios kietą būseną poliuretano putos nepūva, nepelija, jose nesiveisia jokie parazitai ar graužikai.

01

Medžiagos struktūra

Uždarų porų poliuretano putos yra tankesnės ( nuo 30 kg/m3 iki 300kg/m3). Uždarų porų poliuretano putų šilumos laidumo koeficientas nuo λ = 0,021 W/(m·K), tai priklauso nuo medžiagos tankio.

02

Medžiagos lankstumas

Uždarų porų poliuretano privalumas, kad galima padengti įvairių konfigūracijų objektus bei įvairias nestandartines konstrukcijas.

03

Medžiagos vientisumas

Uždarų porų poliuretano putos sudaro termoizoliacinį be jokių sudūrimų, siūlių, sukuria vientisą sluoksnį. Sandariai užpildydamas net pačius mažiausius, mikroskopinius paviršiaus tarpelius ir ertmes.

Siųsti užklausą

Vardas
Pavardė
El. paštas
Žinutė
Užklausa užpildyta sėkmingai.
Užklausos nepavyko užpildyti sėkmingai. Patikrinkite visus laukus.

Kontaktai

El. paštas

info@termoputos.eu

Telefonas

+37061456860

Telefonas

+37061625008

Dirbame visoje Lietuvoje

Skambinti 08:00 – 20:00

Scroll to Top