ŠILTINIMAS INJEKTUOJAMO POLIURETANO PUTOS

Putų poliuretanas purškiamas remiantis tokia technologija, kai du komponentai izocionatas ir poliolis, veikiami aukšto slėgio, tokiomis pat porcijomis perduodamos į purkštuvą, kuriame šie komponentai susimaišo ir purškiami ant paviršiaus. Taip sumaišyti nesuputoję komponentai plonu sluoksniu dengia paviršių ir po kelių sekundžių gaunama reakciją, putų apimtis išauga, išaugio dydis, tai yra šiltinimo sluoksnio storis, priklauso nuo putų kilmės, ar tai atvirų porų poliuretanas ar uždarų porų poliuretanas.

Užpurškus sulaikoma šiluma
Kimba su įvairiais paviršiais
Sudaro vientisą sluoksnį
Suvaržo konstrukcijas
Tarpo šiltinimas

Injektuojamas poliuretanas

Injektuojamas poliuretanas skirtas oro tarpo šiltinimui. Šiltinimą atliekame atvirų ir uždarų porų poliuretanu. Poliuretano putos tinka įvairių paskirčių pastatų oro tarpo užpildymui. Ji atspari drėgmei, sulaiko šilumą viduje, padidina sienos šiluminę varžą. Toks šiltinimo būdas leidžia padidinti sienos šiluminę varžą nepažeidus fasado.

01

Medžiagos struktūra

Injektuojamo poliuretano putų tankis gali svyruoti nuo 10 kg/m3 tankio iki 50 kg/ m3. Šilumos laidumo koeficientas taip pat svyruoja 0,027 – 0,037 W/(m·K).

02

Medžiagos lankstumas

Tiek uždarų, tieka tvirų porų injektuojamas poliuretanas plečiasi tol, kol pilnai užpildo oro tarpą ir sudaro vientisą šiltinimo sluoksnį.

03

Medžiagos vientisumas

Injektuojamo poliuretano putos sudaro termoizoliacinį sluoksnį, užpildydamos net pačius mažiausius, mikroskopinius paviršiaus tarpelius ir ertmes.

Siųsti užklausą

Vardas
Pavardė
El. paštas
Žinutė
Užklausa užpildyta sėkmingai.
Nepavyko užpildyti užklausos. Patikrinkite ar viską užpildėte teisingai.

Susisiekite

El. paštas

info@termoputos.eu

Telefonas

+37061456860

Telefonas

+37061625008

Dirbame visoje Lietuvoje

Skambinti 08:00 – 20:00

Sekite:
Scroll to Top